Fotobudki- oferta naszej firmy

Oferujemy Państwu wynajem fotobudek- mobilnych urządzeń działających tak, jak przenośne studio fotograficzne. Popularne w USA fotobudki idealnie sprawdzą się na weselach , studniówkach, imprezach firmowych, czy spotkaniach rodzinnych. Gwarantujemy, że każda forma współpracy z naszą firmą na długo pozostaną jako pozytywne wspomnienie w Państwa pamięci.

Państwa goście będą się świetnie bawić za kotarą naszej magicznej fotobudki, a wywołane natychmiast zdjęcia zaprezentują szalone i spontaniczne miny uwiecznione podczas ciągłej 15 sekundowej sesji. Tradycją stało się już wklejanie wywołanych zdjęć do pamiątkowej księgi, oraz dopisanie przy nich życzeń. Tak pięknie przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką dla każdej obdarowanej osoby.

Wspomnienia mamy w stroju zorro, babci przebranej za pszczółkę maję czy też taty z bujnym wąsem zawsze wywołają na naszej twarzy szczery uśmiech:) Musimy jednak Państwa ostrzec. Nasze fotobudki uzależniają! Wiemy, ponieważ nasi Klienci regularnie do nas powracają wraz z kolejnymi organizowanymi przyjęciami.

Nasza oferta obejmuje:

wynajem fotobudki, lub kilku fotobudek
montaż i obsługę
kolorowe dodatki w formie: kapeluszy , kolorowych okularów ,wąsów, peruk i innych dostępnych gadżety
wykonanie na miejscu albumu pamiątkowego

Istnieje możliwość skorzystania z usług dodatkowych w postaci personalizacji zdjęć, przygotowania indywidualnego layoutu ,lub brandingu. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i Państwa propozycje. Wyzwania nie są nam straszne. Spełniamy nawet najdziwniejsze marzenia:)

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Działamy profesjonalnie, nasze fotobudki obsługują osoby wykwalifikowane, działające w branży fotograficznej. Od lat świadczymy tez inne usługi w tym usługi profesjonalnej fotografii, filmowania DSLR, zapewnienie drink barów, czy serwis wynajmu limuzyn.Jesteśmy jedną z największych firm w branży ślubnej, mającą tak szeroko rozwiniętą ofertę, i tak wykwalifikowany personel.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmąFotobudki - oferty wynajmu fotobudek na imprezy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu fotobudek na imprezy, wesela, przyjęcia okolicznościowe. Zapewniamy kompleksową obsługę, wraz z montażem i wszelkimi usługami dodatkowymi. Skontaktuj się z nami już dzis!